Crosby nedohrál modelový zápas

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 7. 2020 16:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Crosby nedohrál modelový zápas  

Kapitán Pittsburghu Sidney Crosby opustil sobotní modelový zápas asi 20 minut před jeho koncem. Spekulace ohledně možného zranění posílil hlavní trenér Mike Sullivan, který odmítl forvardův odchod komentovat.

„Za situace, kdy liga zavedla tyto protokoly, tak nemám povolené to komentovat,“ uvedl trenér.

Sullivan narážel na nové nařízení NHL, podle kterého kluby nesmí specifikovat podrobnosti o zranění nebo nemocech hráčů.

„Myslím, že je to jen věc údržby, nic vážného,“ byl k novinářům sdílnější útočník Conor Sheary.

Crosby odehrál před přerušením ročníku 41 zápasů s bilancí 16 branek a 31 asistencí. V předkole play-off čeká Penguins Montreal.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.