Crosby překonal Jágra v další klubové statistice

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      6. 5. 2018 11:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Crosby překonal Jágra v další klubové statistice  

Jaromír Jágr dál ustupuje v klubových statistikách Pittsburghu Penguins.

Útočník Sidney Crosby v sobotu překonal českou legendu v počtu gólů vstřelených v play-off (o zápase více ZDE), když se posunul s 66 přesnými zásahy na druhé místo. První patří Mariu Lemieuxovi, Jágr klesl na třetí příčku.

Vzhledem k fazóně, jakou legendární „87“ oplývá, přitom není vyloučeno, že se v této sezóně posune v historické tabulce ještě výše.

Rozdílová branka byla navíc stylovou ukázkou Crosbyho umu, který se projevil zdárnou tečí střely z hole Phila Kessela v přesilové hře.

Šikovné usměrnění puku bylo pro kapitána Tučňáků 20. bodem v letošních vyřazovacích bojích.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.