Čtenáři NHLnews.cz: nejkrásnější dresy mají Blackhawks a Bruins

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      17. 11. 2017 20:35    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čtenáři NHLnews.cz: nejkrásnější dresy mají Blackhawks a Bruins  

Čtenáři NHLnews.cz hlasovali v minulých dnech o nejhezčích trikotech v NHL. Hlasování bylo rozděleno do dvou vln. V první jste vybírali nejvydařenější dres ve Východní konferenci, v té druhé jsme se pak zaměřili na Západní.

Výsledky nepřekvapily a v obou anketách vyhrály týmy Original Six – na Východě Boston Bruins, na Západě Chicago Blackhawks.

Avšak zatímco Chicago vyhrálo s přehledem a na další týmy mělo několikaprocentní náskok, Bostonu šlapali na paty Pittsburgh Penguins, Philadelphia Flyers a Detroit Red Wings.

O vítězích rozhodlo přibližně 800 hlasujících.

Stupínky vítězů a poražených ve Východní konferenci:

  1. Boston Bruins,
  2. Pittsburgh Penguins,
  3. – 4. Detroit Red Wings, Philadelphia Flyers.

———————————————-

Nejméně hlasů: Carolina Hurricanes, Columbus Blue Jackets, Florida Panthers.

Kompletní výsledky ZDE.

Stupínky vítězů a poražených v Západní konferenci:

  1. Chicago Blackhawks,
  2. San Jose Sharks,
  3. Vegas Golden Knights.

————————————————

Nejméně hlasů: Arizona Coyotes, Winnipeg Jets, Vancouver Canucks.

Kompletní výsledky ZDE.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.