Další hráč NHL odchází do Švýcarska

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      21. 5. 2020 15:35     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Další hráč NHL odchází do Švýcarska  

Po Mikkelu Boedkerovi si zvolil švýcarskou NLA jako nové působiště také útočník Brian Gibbons z Caroliny, který se dohodl s HC Lausanne.

HOKEJOVÁ BOMBA: ROUŠKY NHL ZA PÁR KAČEK!

32letý Američan, jenž se může stát po sezóně nechráněným volným hráčem, odchází do Evropy po roce stráveném u Hurricanes. V tomto ročníku za ně naskočil do 15 duelů, v nichž se mu nepodařilo bodovat. Zbytek sezóny strávil v AHL.

Gibbons odehrál v NHL celkem 204 utkání s bilancí 25 branek a 42 asistencí. Před angažmá v Carolině hájil barvy Pens, Blue Jackets, Devils, Sens a Ducks.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.