Další odchody Slováků z NHL. Na farmu putují hned dva

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      30. 9. 2018 11:00    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Další odchody Slováků z NHL. Na farmu putují hned dva  

S prvními týmy NHL se rozloučili další dva Slováci. Z kempů na farmy putují gólman Patrik Rybár (Detroit) a obránce Michal Čajkovský (Carolina).

Nutno podotknout, že v obou případech se jedná o očekávaná stěhování.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rozhodnuto. Filip Zadina putuje na farmu
Čtyřiadvacetiletý Rybár opouští Red Wings po jednom odchytaném zápase v přípravě. Sezónu začne v záložním celku Grand Rapids Griffins (AHL), kde se bude v bráně střídat s Finem Harrim Säterim. V Detroitu mezitím zůstane zkušený tandem Jimmy Howard-Jonathan Bernier.

Šestadvacetiletý Čajkovský, který podepsal tento týden s Hurricanes roční dvoucestný kontrakt, zamířil do týmu Charlotte Checkers (AHL). V přípravě odehrál dvě utkání se ziskem jednoho gólu.

Očekává se, že v případě zranění některého z beků v Carolině, bude Čajkovský jednou z prvních voleb na povolání jako náhrada.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.