Další předsezónní suspendace. Watson byl potrestán stopkou na 27 zápasů

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      13. 9. 2018 6:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Další předsezónní suspendace. Watson byl potrestán stopkou na 27 zápasů  

Fanshop týmu

Útočník Predators Austin Watson byl vedením ligy suspendován na celé preseason a prvních 27 utkání nového ročníku. Důvodem je domácí násilí, za které byl letos v červnu zatknut policií.

Komisionář Gary Bettman se k trestu uchýlil po vlastním vyšetřování a slyšení s Watsonem. NHL považuje hokejistovo chování za neslučitelné s prosazovanými hodnotami.

„NHL přísně dbá na to, aby toto a podobné chování nemohlo být a nebylo tolerováno,“ uvedl Bettman v oficiálním prohlášení.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Devět hráčů, z nichž by se mohli stát v NHL kapitáni

Hráčská asociace NHLPA se proti rozhodnutí Watsonovým jménem odvolá.

V září se jedná už o druhou suspendaci udělenou některému z hráčů během offseason. Na začátku měsíce byl za porušení podmínek antidopingového programu NHL a NHLPA vyřazen na 20 zápasů obránce Vegas Nate Schmidt (čtěte ZDE).

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.