Další problém pro Neuvirtha

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      23. 9. 2018 7:37    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Další problém pro Neuvirtha  

Pro fanoušky Flyers se vlastně jedná o rutinní zprávu. Gólman Michal Neuvirth je opět zraněný. Informaci po předchozích spekulacích novinářů a fanoušků v sobotu potvrdil generální manažer Philadelphie Ron Hextall.

Podle Hextalla vynechá třicetiletý rodák z Ústí nad Labem nějaký čas kvůli problémům se slabinami, které si přivodil během pátečního tréninku.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Karlsson promluvil. A na Senators to nehází dobré světlo
Neuvirth se potýkal se zdravotními potížemi i minulý ročník, v dubnu pak musel podstoupit operaci bederního kloubu. V sezóně 2017/18 odchytal za Letce 22 zápasů s bilancí 9-7-3, úspěšností zákroků 91,5 % a průměrem 2,6 inkasovaného gólu na zápas.

Pro závěr přípravného období budou mít Flyers k dispozici trojici gólmanů Brian Elliott, Carter Hart a Anthony Stolarz.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.