Další rány pro Penguins

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 11. 2019 7:26     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Další rány pro Penguins  

Lavina zranění se dál valí na Pittsburgh. Klub ve čtvrtek oznámil, že obránce Justin Schultz a útočník Nick Bjugstad se potýkají s dlouhodobými zdravotními problémy.

27letý Bjugstad, který vynechal pro zranění dolní částí těla poslední tři zápasy, vynechá minimálně osm týdnů.O dva roky starší Schultz si zase přivodil újmu během středečního tréninku. Také jej trápí potíže v dolní části těla. Přesná doba léčby zatím nebyla zveřejněna.

Penguins jsou již bez kapitána Sidneyho Crosbyho a zadáka Krise Letanga. V tomto ročníku jim navíc už chyběli Jevgenij Malkin, Patric Hörnqvist či Bryan Rust.

Schultz naskočil v aktuální sezóně do 21 duelů, v nichž vstřelil dvě branky a přidal šest asistencí. Bjugstad se představil pouze v 10 utkáních se ziskem jednoho gólu.

Navzdory komplikacím se Tučňáci stále drží na pozicích zaručujících postup do play-off.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.