De la Rose putuje k Red Wings

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      17. 10. 2018 18:46     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem De la Rose putuje k Red Wings  

Útočník Jacob de la Rose má nové působiště. Podle informací Elliotta Friedmana z kanadské stanice Sportsnet si jej z waiver listiny nechráněných hráčů stáhl Detroit.

Tam jej v úterý umístil Montreal, za který třiadvacetiletý Švéd vinou problémů se srdcem neodehrál v této sezóně ani jeden zápas.

Účastník letošního mistrovství světa byl Canadiens draftován v roce 2013 z celkového 34. místa. V NHL má za sebou 119 zápasů, v nichž zaznamenal osm gólů a 19 bodů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.