DeBoer pravděpodobně zůstane v San Jose

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      17. 3. 2019 16:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DeBoer pravděpodobně zůstane v San Jose  

Fanshop týmu

Peter DeBoer by se údajně o své další angažmá neměl strachovat. Podle informací Nicka Kypreose ze stanice Sportsnet bude i nadále působit v pozici hlavního kouče Sharks.

„Je zřejmé, že podepíše nový víceletý kontrakt se San Jose. Nikam jinam nemíří,“ uvedl známý insider během pořadu Saturday Headlines.

DeBoer šéfuje lavičce Žraloků už čtvrtou sezónu a v létě mu končí smlouva. Letos má namířeno zakončit základní část s nejlepším výsledkem, když má jeho tým po sobotním programu bilanci 43-20-8.

Padesátiletý Kanaďan dovedl v roce 2016 San Jose až do finále Stanley Cupu, kde jeho celek podlehl Pittsburghu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.