Detroit prodloužil smlouvu s Gagnerem

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      27. 9. 2020 10:14     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Detroit prodloužil smlouvu s Gagnerem  

Red Wings a zkušený útočník Sam Gagner, který se mohl stát nechráněným volným hráčem, podepsali novou roční smlouvu v hodnotě 850 tisíc dolarů.

31letý Kanaďan má za sebou tříletý kontrakt v hodnotě 9,45 miliónů, který podepsal ještě s Vancouverem. Do Detroitu přišel v uplynulém ročníku.

Po výměně odehrál šest zápasů, ve kterých vstřelil jeden gól.

Šestý muž draftu 2007 má na svém kontě v NHL 844 střetnutí, v nichž vsítil 164 branek a nasbíral dohromady 459 bodů. V minulosti hrával také za Oilers, Coyotes, Flyers a Blue Jackets.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.