Detroit už nepočítá s českým forvardem

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      14. 2. 2019 8:13     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Detroit už nepočítá s českým forvardem  

Fanshop týmu

Red Wings ve středu umístili na waiver listinu nechráněných hráčů útočníka Martina Frka. Pětadvacetiletý rodák z Pelhřimova bude ostatním týmům k dispozici do čtvrtečního poledne.

Frk odehrál v této sezóně 25 zápasů s bilancí jednoho gólu a čtyř asistencí. V novém roce ale naskočil jen do dvou duelů, naposledy pak 2. února.

V minulém ročníku zaznamenal za Rudá křídla v 68 utkáních 25 bodů (11+14).

Karlovarský odchovanec, jenž zatěžuje platový rozpočet částkou 1,05 mil. dolarů, se může stát v červenci chráněným volným hráčem.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.