Devils hledají kouče mezi Hvězdami

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      8. 5. 2020 14:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Devils hledají kouče mezi Hvězdami  

New Jersey má dalšího adepta na post hlavního kouče. Elliotte Friedman za stanice Sportsnet informoval, že se klub zajímá o asistenta Dallasu Johna Stevense.

Devils se v prosinci rozloučili s Johnem Hynesem, na jehož místo dočasně nastoupil Alain Nasreddine. Ten měl od prosince bilanci 19-19-8.

Na konci dubna bylo New Jersey údajně ve spojení také s bývalým trenérem Floridy či Vegas Gerardem Gallantem.

54letý Stevens stál na lavičce jako hlavní kouč naposledy v sezóně 2018/19 v Los Angeles. Předtím vedl také Philadelphii a farmu Flyers, se kterou získal v roce 2005 Calderův pohár.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.