Devils jsou připravení smlouvat o své největší hvězdě

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      30. 11. 2019 21:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Devils jsou připravení smlouvat o své největší hvězdě  

Dny Taylora Halla v New Jersey mohou být sečteny.

Klub začal naslouchat nabídkám na výměnu, která by poslala hvězdného forvarda jinam.

BLACK FRIDAY! Produkty NHL se slevou až 30 %

O zájmech Devils informoval insider Pierre LeBrun, který zároveň dodal, že trejd není samozřejmostí. Generální manažer Ray Shero, který se na začátku listopadu sešel s Hallovým agentem, je ale nyní údajně připraven na nabídky.

28letý Kanaďan, který se může stát příští léto nechráněným volným hráčem, se nachází v závěrečném roce sedmiletého kontraktu na 42 mil. dolarů.

Shero přitom v březnu uvedl, že neexistovala žádná šance, aby držitele Hart Trophy ze sezóny 2017/18 při poslední uzávěrce přestupů vyměnil.

Změnu v jeho myšlení však odstartoval nezdařilý úvod ročníku, v němž se Ďáblové aktuálně nachází na předposledním místě Východní konference.

Bídný podzim přichází paradoxně po čilé offseason, během níž mančaft získal P.K. Subbana, Nikitu Guseva a na draftu Jacka Hughese.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.