Devils tápou. Odskáče to Hall?

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      13. 10. 2019 20:00     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Devils tápou. Odskáče to Hall?  

New Jersey nedostartovalo sezónu podle svých představ.

Po pěti odehraných zápasech stále čeká na vítězství a v posledním duelu s Bostonem dokonce nevstřelilo branku. A i když je na závěry ještě čas, mohly by nevalné výsledky ovlivnit snahu vedení prodloužit smlouvu s útočníkem Taylorem Hallem.„Myslím si, že mnoho lidí začíná uvažovat o tom, jak trpěliví budou Devils s Taylorem Hallem, který bude po konci ročníku na trhu s volnými hráči velkým jménem,“ uvedl na stanici CBC během pořadu Hockey Night in Canada expert Elliotte Friedman.

„Věřím, že týmy mohou začít telefonovat a ptát se: ‚Jaké jsou vaše plány? Nad čím byste mohli uvažovat, pokud se vám ho nepodaří upsat?‘,“ pokračoval žurnalista.

27letému Hallovi zbývá z aktuálního kontraktu jeden rok a obě strany vidí jeho prodloužení stále jako reálnou možnost.

„V soukromí mnoho rozhovorů mezi agentem Darrenem Ferrisem a Devils neproběhlo. Nemůžeme proto vyloučit možnost, že se o prodloužení spolupráce rozhodne na základě toho, jak se budou věci dále vyvíjet,“ řekl k tématu další insider Chris Johnston.

Někdejší držitel Hart Trophy v těchto dnech příliš neexculeje, když v prvních pěti kláních zaznamenal jen tři asistence. Šanci zlepšit si renomé bude mít poprvé v pondělí, kdy Ďáblové hostí Pantery.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.