Devils vytrejdovali Lovejoye

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 2. 2019 19:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Devils vytrejdovali Lovejoye  

Fanda NHL

New Jersey vyměnili zkušeného obránce Bena Lovejoye do Dallasu. Na oplátku získali zadáka Connora Carricka a volbu ve třetím kole draftu 2019.

Pětatřicetiletý Lovejoy, který se může stát v červenci nechráněným volným hráčem, zatěžuje rozpočet částkou 2,67 mil. dolarů.

Rodák z New Hampshire odehrál v tomto ročníku 51 zápasů se ziskem sedmi bodů. Celkem má na svém kontě v NHL 524 duelů v základní části a dalších 63 v play-off, přičemž v roce 2016 vyhrál s Pittsburghem Stanley Cup.

O 11 let mladší Carrick nastoupil za Stars vinou poraněné nohy jen do 14 klání s bilancí gólu a tří asistencí. Do Dallasu byl vyměněný 1. října 2018 z Toronta.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.