Do Minnesoty putuje obránce z Vegas

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      22. 1. 2019 6:42    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Do Minnesoty putuje obránce z Vegas  

Obranné řady Minnesoty poznají novou tvář. Wild získali v trejdu s Vegas zadáka Brada Hunta a volbu v šestém kole draftu 2019 výměnou za podmíněnou volbu v kole pátém.

Dohoda byla zveřejněna krátce po pondělním vzájemném střetnutí, v němž Rytíři doma prohráli 2:4.

Třicetiletý Hunt strávil ve Vegas většinu aktuální sezóny jako zdravý náhradník. Od klubu dostal důvěru ve 13 utkáních, v nichž si připsal dva góly a sedm bodů.

Rodák z Britské Kolumbie odehrál v NHL celkem 91 zápasů, když za posledních šest let postupně hájil barvy Oilers, Blues, Predators a Golden Knights.

Wild už poslali na farmu do Iowy beka Louie Belpedia, aby pro svou čerstvou akvizici uvolnili místo na soupisce.Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.