Do Vegas putuje ruský útočník

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      30. 12. 2018 11:46     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Do Vegas putuje ruský útočník  

Fanshop týmu

Útočník Valentin Zykov obleče v této sezóně dres třetího týmu. Z listiny nechráněných hráčů si jej v sobotu stáhli Golden Knights.

Třiadvacetiletý Rus byl na tzv. waiver list zapsán Edmontonem, který jej před měsícem získal stejným způsobem z Caroliny (čtěte ZDE).Zykov odehrál za Hurricanes 13 zápasů, ve kterých si připsal tři asistence. Za Oilers pak naskočil do pěti duelů, v nichž nebodoval.

Ruský rodák si odbyl debut v NHL v roce 2017 a celkem ve slavné lize odehrál 25 utkání s bilancí čtyř gólů a sedmi asistencí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.