Dojde na Averyho slova? Výměna Kadri-Trouba je prý už hotová

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      6. 6. 2019 16:54     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dojde na Averyho slova? Výměna Kadri-Trouba je prý už hotová  

Fanda NHLNěkdejší samozvaný nejnenáviděnější hráč NHL Sean Avery ukončil svoji profesionální kariéru před sedmi lety. Bývalý útočník Rangers, Kings nebo Stars se od té doby věnuje podnikání – v New Yorku vlastnil dva bary. Během své hokejové kariéry také získal spoustu známých, kteří mu prý potvrdili, že Winnipeg s Torontem upekli pikantní výměnu.

„Moje zdroje v Torontu mi to potvrdily. Nazem Kadri půjde do Winnipegu za Jacoba Troubu. Říkám vám to jako první,“ sdělil někdejší útočník ve videu na svém instagramovém profilu.

Těžko říci, jestli se Avery chystá na novou kariéru hokejového insidera, v každém případě by ale měl zapracovat na své výslovnosti jména zadáka Jets, protože ve videu ze sebe dostal cosi jako „Trubda“. Uvidíme, jak spolehlivé jsou Seanovy zdroje, nicméně do jeho sportbaru Warren 77 často chodili hokejisté a lidé „od fochu“, takže bychom jeho slova neměli brát na lehkou váhu. U skleničky piva nebo něčeho ostřejšího se může leckomu rozvázat jazyk.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz