Dopingový hříšník putuje do AHL

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      28. 11. 2019 20:03     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dopingový hříšník putuje do AHL  

Vegas umístilo ve středu útočníka Valentina Zykova na waiver listinu nechráněných hráčů. Tou 24letý Rus prošel bez povšimnutí a zamířil tak na farmu do AHL.

Zykov byl 17. října suspendován na 20 zápasů za užívání zakázaných látek, přičemž trest mu vypršel po středečním duelu s Nashvillem.

Generální manažer George McPhee tehdy uvedl, že Zykov používal doplňky stravy, které nebyly celkem schválené a o nichž vedení nevědělo.

Podle portálu sinbin.vegas nelze očekávat, že by se někdy hříšník do prvního týmu Golden Knights vrátil. Reálnější je údajně jeho trejd.

V tomto ročníku Zykov odehrál sedm utkání se ziskem dvou asistencí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.