Dotchin na odstřel. Podle Lightning porušil pravidla

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      15. 9. 2018 11:32    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dotchin na odstřel. Podle Lightning porušil pravidla  

Fanshop týmu

Tampa Bay umístila obránce Jakea Dotchina na waiver listinu s cílem ukončit platnost jeho smlouvy a učinit jej nechráněným volným hráčem.

Podle informací Elliotta Friedmana ze stanice Sportsnet měl Dotchin porušit pravidla kontraktu. Klub si údajně stěžuje, že čtyřiadvacetiletý Kanaďan před tréninkovým kempem zanedbal kondiční přípravu.

Hokejista i jeho agent se budou rozhodnutí bránit.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Robin Lehner a jeho šokující přiznání: Mám bipolární poruchu

Dotchin, který vstupoval do druhého roku své dvouleté smlouvy na 1,625 mil. dolarů, odehrál v minulém ročníku 48 zápasů s bilancí tří gólů a osmi asistencí. Do play-off nezasáhl.

Fanda NHL

Titulní foto: Wikimedia Commons

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.