Drsná slova po debaklu. Giroux si nebral servítky

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      10. 10. 2018 7:25    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Drsná slova po debaklu. Giroux si nebral servítky  

Fanshop týmu

Claude Giroux nešel po úterní prohře Flyers se Sharks v poměru 2:8 pro ostrá slova daleko. Kapitán Philadelphie výkony svého mužstva ostře zkritizoval.

„Prostě si myslím, že jsme hráli na hovno,“ řekl útočník Letců v pozápasovém rozhovoru s novináři. „Výsledek tomu odpovídá. Nechali jsme našeho gólmana na holičkách a on (Brian Elliott) přesto odehrál dobré utkání. Nezasloužil si to.“

Elliott přitom inkasoval ze 48 střel osm branek a hořký kalich si vypil až do dna.

Na nevydařeném domácím debutu Flyers se gólem podílel i český forvard Tomáš Hertl. Nejvíce bodů si ale připsal Kevin Labanc, jenž zaznamenal čtyři asistence.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.