Drsný návrat. Mrázek musel v Detroitu střídat, k tomu měl spor s trenérem

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      21. 3. 2018 6:31     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Drsný návrat. Mrázek musel v Detroitu střídat, k tomu měl spor s trenérem  

Petru Mrázkovi se jeho návrat do Detroitu, odkud byl v únoru vytrejdován, hrubě nevydařil.

Red Wings nastříleli Philadelphii s Mrázkem v bráně během úvodní desetiminutovky druhé třetiny tři góly a donutili českého gólmana odejít do kabin. Příležitost tak opět dostal jeho náhradník Alex Lyon.

Šestadvacetiletý rodák z Ostravy, jehož příchod do Pensylvánie měl vyřešit brankářskou krizi, musel být vystřídán podruhé za poslední tři utkání.

Zámořská média zaujal i samotný Mrázkův odchod, při němž se obořil na kouče Flyers Davea Hakstola.

Michiganský celek se nakonec radoval z vítězství 5:4 po nájezdech. Asistenci si připsal Martin Frk a za poražené Jakub Voráček.

Angažování Mrázka se zatím Philadelphii, která bude s největší pravděpodobností bojovat o Stanley Cup, příliš nevyplácí. Před úterním duelem měla nová posila úspěšnost zákroků pouhých 88,8 procent a průměr 3,14 obdržených gólů na zápas.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.