Ducks přišli o svého nejlepšího beka

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      15. 11. 2018 13:19     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ducks přišli o svého nejlepšího beka  

Fanshop týmu

Zranění obránce Kačerů Cama Fowlera je mnohem vážnější, než se předpokládalo.

Šestadvacetiletý rodák z kanadského Windsoru musí v pátek podstoupit operaci poté, co utrpěl zlomeniny očnice, lícní kosti a horní čelisti.Fowler se zranil v pondělním zápase proti Nashvillu, když byl zasažen letícím pukem. Původně měl být přitom mimo hru jen několik dní. Nyní se očekává delší absence, která však nebyla klubem blíže specifikována.

Účastník olympiády v Soči odehrál v aktuálním ročníku 19 utkání s bilancí tří gólů a sedmi asistencí a je nejproduktivnějším zadákem mužstva. Ve statistice +/- mu pak se třemi kladnými body patří druhé místo za Joshem Mansonem.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.