Ducks znají jméno nového trenéra

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      17. 6. 2019 7:19     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ducks znají jméno nového trenéra  

Ducks skončili s hledáním nového hlavního kouče. Frank Seravalli ze stanice TSN uvedl, že si klub vybral Dallase Eakinse. Formální oznámení má přijít v průběhu tohoto týdne.

Eakins šéfoval poslední čtyři sezóny lavičce farmy v AHL. San Diego Gulls dovedl za tu dobu k bilanci 154-95-23.

52letý Američan se naposledy objevil na střídačce NHL v sezóně 2014/15, kdy jej Oilers za špatné výsledky uvolnili ze služby. Před angažmá v Edmontonu působil jako hlavní trenér Toronta Marlies (AHL) a asistent u Maple Leafs.

Anaheim v únoru vyhodil zkušeného kouče Randyho Carlyle, jehož až do konce ročníku zastoupil generální manažer Bob Murray. Kačeři se umístili na nelichotivém 24. místě.

EDIT: V pondělí ráno byl Dallas Eakins oficiálně jmenován 10. hlavním koučem v historii Ducks.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.