Edmonton získal z Bostonu mladého útočníka

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      15. 1. 2019 18:11    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Edmonton získal z Bostonu mladého útočníka  

Fanshop týmu

Edmonton si v úterý stáhl z waiver listiny Bostonu útočníka Colbyho Cavea.

Čtyřiadvacetiletý Kanaďan odehrál v této sezóně za Bruins 20 zápasů, ve kterých zaznamenal gól a čtyři asistence. V posledních pěti utkáních ale působil pouze jako zdravý náhradník.

Rodák z Battlefordu strávil větší část ročníku na farmě v Providence, kde naskočil do 15 duelů se ziskem 18 bodů (6+12).

Cave, který začal svou kariéru v NHL jako nedraftovaný volný hráč, zatěžuje roční rozpočet částkou 675 tis. amerických dolarů. Kontrakt mu bude končit příští rok v červenci.Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.