Erat, Kovář a Sekáč v čele. Češi naznačili sestavu pro Hry

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      9. 2. 2018 9:16     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Erat, Kovář a Sekáč v čele. Češi naznačili sestavu pro Hry  

Čeští hokejisté mají za sebou v dějišti zimních olympijských her první trénink. Trenéři zároveň odtajnili sestavu, ve které by mohli Češi nastoupit k přípravnému utkání proti Finsku.

V první formaci by měli hrát kapitán Martin Erat, Jan Kovář a Jiří Sekáč. Mezi náhradníky jsou zatím Petr Koukal a nejmladší člen týmu Dominik Kubalík.

Češi trénovali v následujícím složení:

Brankáři: Francouz, Furch, Bartošák.

Obránci: Nakládal, Polášek – Mozík, Kolář – Němec, Vitásek – Kundrátek, Jordán.

Útočníci: Erat, Kovář, Sekáč – Radil, Zohorna, Červenka – Gulaš, Mertl, Vondrka – Řepík, Horák, Birner – Kubalík, Koukal.

Hlavní trenér Josef Jandač zatím neurčil, kdo z brankářské dvojice Pavel Francouz – Dominik Furch vstoupí do turnaje jako týmová jednička. Řešení má přinést nedělní generálka proti Finům, v níž si každý z nich odchytá polovinu klání.

Titulní foto: Robert Hradil/Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.