Favoritem na zisk Halla je našlapaný celek z hor

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      8. 12. 2019 21:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Favoritem na zisk Halla je našlapaný celek z hor  

Colorado se vydalo na novou misi – chce do svých řad získat hvězdného forvarda Taylora Halla, který je podle mnoha zámořských expertů na cestě z New Jersey.

„Dojmy v tomto byznyse jsou takové, že Avalanche jsou nyní favority. Snaží se a tlačí na to, aby získali Taylora Halla pokud možno do vánoční přestávky,“ uvedl ve svém sobotním sloupku Chris Johnston ze stanice Sportsnet.

28letý Kanaďan je v závěrečném roce své smlouvy s cap hitem šest miliónů dolarů a v červenci se může stát nechráněným volným hráčem. Generální manažer Devils Ray Shero je pak podle zákulisních informací připraven o Hallovi jednat (psali jsme ZDE).

Avalanche mají v tomto ročníku čtvrtý nejnižší platový rozpočet v lize, když mají k dispozici ještě 5,95 mil. dolarů. Denverský celek se k tomu může pochlubit zajímavými prospekty jako Bowen Byram, Conor Timmins, Alex Newhook či Martin Kaut.

Jejich snahu o ještě zářivější budoucnost jim může zhatit Arizona, jež se o křídelníka z Newarku údajně taktéž zajímá.

Hall vede trápící se New Jersey s 25 body, když ve 29 zápasech vstřelil šest branek a přidal 19 asistencí. V sezóně 2017/18 nasbíral 93 bodů a jako první hráč Devils v historii uzmul Hart Trophy.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.