Finále je opět vyrovnané! St. Louis se oklepalo po debaklu

Přidal  Lukáš Zitka   do  ,      4. 6. 2019 8:54     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Finále je opět vyrovnané! St. Louis se oklepalo po debaklu  

St. Louis Blues – Boston Bruins 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

stav série: 2:2

Branky a nahrávky: 1. R. O’Reilly (Sanford, Dunn), 16. Tarasenko (Pietrangelo, B. Schenn), 51. R. O’Reilly(Pietrangelo, Gunnarsson), 59. B. Schenn – 14. Coyle(Chára), 35. Carlo (Bergeron, Marchand)

Tři hvězdy utkání
1. Ryan O’Reilly (STL) 2+0
2. Alex Pietrangelo (STL) 0+2
3. Zach Sanford (STL) 0+1

Česko-slovenská stopa v utkání
David Pastrňák (BOS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:10
David Krejčí (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:03
Zdeno Chára (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 8:23

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Gunnarsson, Dunn– Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O’Reilly, Sanford – Blais, Bozak, Maroon – Steen (A), Sundqvist, Barbašev.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Clifton, J. Moore – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes (A), Krejčí, DeBrusk – Heinen, Coyle, Ma. Johansson – Acciari, Kuraly, Nordström.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz