Flames čeká velká změna

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      25. 6. 2020 9:29     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Flames čeká velká změna  

Calgary se může těšit na novou arénu!

Konstrukce haly začne v srpnu příštího roku a očekává se, že bude ukončená v květnu 2024. Připravená by tak měla být pro sezónu 2024/25.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Projekt počítá s kapacitou až 19 000 diváků a náklady na výstavbu by měly dosáhnout 401,5 mil. amerických dolarů. Ty si rozdělí rovným dílem město a klub.

Stadión, který budu domovem i juniorského celku Calgary Hitmen a lakrosového mančaftu Roughnecks, bude stavět firma, jež v minulosti pracovala také Little Caesars Aréně v Detroitu.

Současná hala Saddledome je v provozu od roku 1983 a po Madison Square Garden v New Yorku je druhou nejstarší arénou v NHL.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.