Flames mají údajně o hlavním kouči rozhodnuto

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      14. 9. 2020 17:28     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Flames mají údajně o hlavním kouči rozhodnuto  

Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet informuje, že si Calgary ponechá na střídačce Geoffa Warda i v příštím ročníku. Odstraní mu tak z pozice hlavního kouče slovo „dočasný“.

„Začíná se povídat, že inklinují k tomu, aby se Ward vrátil v další sezóně jako jejich hlavní kouč,“ uvedl uznávaný insider.

HOKEJOVÁ BOMBA: ROUŠKY NHL ZA PÁR KAČEK!

58letý Ward byl jmenovaný dočasným trenérem v listopadu, kdy na svou pozici rezignoval Bill Peters. Celek dovedl k bilanci 24-15-3, v play-off pak jeho mužstvo porazilo v předkole Winnipeg.

Ward působil v minulosti jako asistent trenéra Bostonu, New Jersey a Calgary. Jako šéf lavičky strávil několik let v OHL a Evropě.

EDIT: Flames v pondělí oficiálně jmenovali Warda hlavním koučem.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.