Flames se loučí se Stonem

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      2. 8. 2019 5:06     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Flames se loučí se Stonem  

Calgary umístilo obránce Michaela Stonea na bezpodmínečnou waiver listinu za účelem vykoupení ze smlouvy. Informaci jako první přinesl Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet.

29letý Kanaďan podepsal s Flames v roce 2017 tříletý kontrakt v hodnotě 10,5 mil. dolarů. Předtím působil v Arizoně.

Calgary bude mít po vykoupení pod platovým stropem přibližně sedm miliónů, které musí využít i pro podpisy chráněných volných hráčů Matthewa Tkachuka a Andrewa Mangiapaneho.

Ve svém prvním plném ročníku (2017/18) v albertském mančaftu nasbíral Stone 10 bodů, loni pak naskočil za první tým pouze do 10 duelů se ziskem pěti asistencí a část sezóny strávil také v AHL.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.