Flyers a Stars si měnili útočníky

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      25. 6. 2019 5:54     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Flyers a Stars si měnili útočníky  

Philadelphia vytrejdovala forvarda Ryana Hartmana do Dallasu, který posílá opačným směrem útočníka Tylera Pitlicka.

Hartman, který se může stát 1. července chráněným volným hráčem, strávil uplynulou sezónu u Flyers a Predators. Za oba týmy naskočil celkem do 83 zápasů s bilancí 12 gólů a 26 bodů.

24letý Američan se potýká s poklesem produktivity, když ve svém prvním plnohodnotém ročníku v NHL (2016/17) vstřelil za Chicago 19 branek a zaznamenal 31 bodů.

O tři roky starší Pitlick, jemuž zbývá z aktuálního kontraktu s cap hitem 1 milión jeden rok, naskočil v uplynulé sezóně do 47 duelů se ziskem 12 bodů (8+4).

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.