Flyers mají nového kouče

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      16. 4. 2019 7:19     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Flyers mají nového kouče  

Fanshop týmu

Philadelphia v pondělí seznámila veřejnost se svým novým hlavním trenérem. Stal se jím Alain Vigneault, jehož jméno se s touto pozicí skloňovalo už několik dní.

Sedmapadesátiletý Kanaďan naposledy vedl lavičku Rangers, u nichž skončil po pěti letech loni na jaře. Ve Městě bratrské lásky nyní nahradí Scotta Gordona, který v prosinci vystřídal Davea Hakstola (psali jsme ZDE).

Vigneault se přitom setká s Hakstolem na světovém šampionátu v Bratislavě a Košicích, kde společně povedou kanadskou reprezentaci.

Vigneault dovedl dvakrát své týmy až do finále Stanley Cupu – Canucks v roce 2011 a Rangers o tři roky později. Ani v jednom z případů však titul nezískal.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.