Flyers si upsali Gustafssona

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      13. 10. 2020 10:23     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Flyers si upsali Gustafssona  

Philadelphia podepsala roční smlouvu se zkušeným zadákem Erikem Gustafssonem. Kontrakt má hodnotu tři milióny dolarů.28letý Švéd byl nechráněným volným hráčem po sezóně, kterou rozdělil mezi Chicago a Calgary. V 66 zápasech základní části zaznamenal 29 bodů za šest gólů a 23 asistencí.

Bývalého hráče Djurgaardenu a Frölundy draftoval v roce 2012 ve čtvrtém kole na 93. pozici Edmonton, ale v NHL nastoupil Gustafsson až v sezoně 2015/16 v dresu Blackhawks.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.