FOTO: Ovečkin bude mít vlastní cereálie

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      1. 8. 2019 9:42     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: Ovečkin bude mít vlastní cereálie  

Alex Ovečkin nově útočí i na vaše chuťové buňky.

Hvězdný forvard Capitals, který loni získal svůj premiérový Stanley Cup, bude mít po sobě pojmenované i jídlo. Jedná se o cereálie, jež ponesou jméno „Ovi O’s“ a budou dostupné v prodejní síti Giant Food.

Na krabici se objeví hráčova fotografie i jeho podpis. Podrobnosti o novém produktu by měly být zveřejněny v nejbližších dnech.

Giant Food vlastní 169 supermarketů rozesetých po Virginii, Marylandu, Delaware a hlavním městě. Zaměstnává přibližně 20 000 lidí.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.