FOTO: Ruské dresy pro olympijský turnaj odhaleny

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      6. 1. 2018 13:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: Ruské dresy pro olympijský turnaj odhaleny  

Ruská federace se stala historicky prvním státem, který byl vyloučen z olympijských her kvůli dopingu. Rozhodnutí MOV nutně ovlivní i hokejový turnaj, přičemž některé důsledky budou viditelné už na první pohled.

Dlouho se čekalo, jak budou vypadat dresy, v nichž na led vyjedou ruské hokejové hvězdy. Fanoušci se nyní dočkali. Jejich vzhled v pátek zveřejnily některé ruské portály.Trikoty postrádají vlajku a nesou označení „Olympijští sportovci z Ruska“, barevným sladěním však (až na absenci modré barvy) odpovídají tradičnímu vzhledu ruských dresů.

Hokejový turnaj na ZOH 2018 začíná 14. února.

Titulní foto: s.yume/flickr.com

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.