Gretzky a Russell zůstávají v Edmontonu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      12. 6. 2019 7:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gretzky a Russell zůstávají v Edmontonu  

Fanshop týmu

Oilers v úterý oznámili podpis nové roční smlouvy s útočníkem Patrickem Russellem i setrvání Keitha Gretzkyho na pozici asistenta generálního manažera.

Russel odehrál v uplynulé sezóně za první tým šest bezbodových zápasů. 17. listopadu si přitom odbyl v NHL svou premiéru.

26letý Dán strávil většinu ročníku v AHL, kde naskočil do 51 duelů s bilancí 18 gólů a 22 asistencí. V 10 kláních play-off přidal sedm bodů.

Gretzky, který pracuje jako asistent GM od srpna 2016, zůstane na místě i po nástupu nového generálního manažera Kena Hollanda. Kromě toho bude také zastávat funkci generálního manažera záložního celku Bakersfield Condors.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.