Gulutzan utnul spekulace. Jágr je „jen“ zraněný

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      6. 1. 2018 13:02     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gulutzan utnul spekulace. Jágr je „jen“ zraněný  

Jaromír Jágr sledoval poslední zápas oficiálně jako zdravý náhradník, podle trenéra Glena Gulutzana je však opět zraněný. Důvodem absence jsou pravděpodobně problémy s třísly.

„Bude chybět v řádech dnů,“ sdělil v pátek calgarský kouč kanadským novinářům. Gulutzan tak byl o něco sdílnější než ve čtvrtek, kdy svou mlčenlivostí zažehl spekulace o dalším Jágrově působení v mančaftu.

Záhadné ticho dokonce přimělo některé zámořské žurnalisty otevřeně debatovat o Jágrově konci v NHL (čtěte ZDE).

Pro legendárního českého útočníka se jedná o nesmírně frustrující sezónu. Od jejího začátku jej trápí zdravotní potíže, kvůli nimž vynechal už 15 zápasů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.