Hall dostal nabídku na sedm miliónů ročně, tvrdí novinář

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      28. 7. 2020 16:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hall dostal nabídku na sedm miliónů ročně, tvrdí novinář  

Arizonu v těchto dnech netrápí pouze nepříjemný rozvod s bývalým generálním manažerem Johnem Chaykou, ale také budoucnost Taylora Halla, jehož si snaží udržet i pro další roky.

Lidé z vedení Coyotes se před pár týdny s 28letým Kanaďanem sešli, aby probrali možnosti a podle některých zdrojů dokonce předložili nabídku.

Novinář John Gambadaro z rozhlasové stanice Arizona Sports tvrdí, že byl Hallovi předložen pětiletý kontrakt s průměrnou roční hodnotou sedm miliónů dolarů.

Aktuálně hvězdný forvard pobírá šest miliónů a jeho vstup na volný trh by mu pravděpodobně otevřel dveře k ještě lukrativnějším nabídkám. Vzhledem k jeho věku by také dozajista rád dlouhodobou smlouvu.

V zámoří se tak šušká, že se svým agentem pracuje na lepší nabídce.

Rodák z Calgary stihl letos za New Jersey a Arizonu naskočit do 65 duelů, v nichž vstřelil 16 branek a přidal 36 asistencí.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.