Hawryluk se stěhuje na sever

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 2. 2020 17:41     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hawryluk se stěhuje na sever  

Útočník Jayce Hawryluk, kterého Florida umístila v neděli na listinu nechráněných hráčů, se stěhuje do Ottawy. Senators si jej v pondělí z waiver listu stáhli.

24letý Kanaďan odehrál v tomto ročníku 15 zápasů, ve kterých vstřelil branku a přidal dvě asistence. 28 utkání přitom absentoval pro zranění horní části těla.

K Sens se připojil před úterním duelem se Sabres, do hry by ale zatím neměl zasáhnout.

Hawryluk se dostal do NHL v roce 2014, kdy jej Panthers draftovali z 32. místa. Premiéru ve slavné lize si odbyl v dresu Cats v minulé sezóně.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.