Hertl zaznamenal dva body a Žraloci míří do konferenčního finále

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      9. 5. 2019 6:00     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hertl zaznamenal dva body a Žraloci míří do konferenčního finále  

San Jose 3:2 Colorado (2:1, 1:0, 0:1)

Stav série: 4:3

Branky a nahrávky: 6. Pavelski (Burns, Hertl), 9. Hertl (Pavelski, E. Kane), 33. Donskoi (Burns, M. Karlsson) – 20. Rantanen (Girard, Landeskog), 41. Jost (C. Wilson, Kerfoot)

Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 1+1, 4 střely, čas na ledě 24:01

Tři hvězdy utkání:
1. Joe Pavelski (SJS) 1+1
2. Tomáš Hertl (SJS) 1+1
3. Joonas Donskoi (SJS) 1+0

Diváci: 17 562

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Braun, J. Ryan – Pavelski (C), Couture(A), Meier – Nyquist, Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Donskoi.

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Cole, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Makar, Girard, Nemeth – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Compher, Söderberg, Nieto – Kerfoot, Jost, C. Wilson – G. Bourque, Brassard. 

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.