Hokejový svět smutní za Colbym Cavem. Slova žalu přidal i Pastrňák

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      12. 4. 2020 11:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hokejový svět smutní za Colbym Cavem. Slova žalu přidal i Pastrňák  

Ta zpráva zasáhla celou NHL. Útočník Edmontonu Colby Cave podlehl v sobotu krvácení do mozku, které vzniklo jako důsledek koloidní cysty tlačící na mozek.

Hráči, fanoušci i funkcionáři jen stěží hledali slova, kterými by mohli vyjádřit smutek nad ztrátou 25letého hocha. Smrt mladého hokejisty zabolela nejvíce v Bostonu a Edmontonu, kde Cave aktivně působil.

„Odpočívej v pokoji, Cavere! Je to pro nás těžká zpráva. Jsem rád, že jsem mohl být tvým přítelem a parťákem. Vždy jsi s úsměvem hýřil optimismem. Nezapomenu na tebe,“ napsal na Twitteru forvard Bruins David Pastrňák.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.