HOTOVO! Blues nadělili Žralokům další debakl a jsou ve finále

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 5. 2019 5:28     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem HOTOVO! Blues nadělili Žralokům další debakl a jsou ve finále  

St. Louis 5:1 San Jose (2:0, 1:1, 2:0)

Stav série: 4:2

Branky a nahrávky: 2. Perron (Blais, R. O’Reilly), 17. Tarasenko (Parayko, R. O’Reilly), 33. B. Schenn (Pietrangelo, Thomas), 54. Bozak (Perron, R. O’Reilly), 58. Barbašev (Sundqvist) – 27. Gambrell (Donskoi, M. Jones)

Diváci: 18 684

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O’Reilly, Blais – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Sundqvist, Barbašev.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), J. Ryan, Braun, Vlasic, Heed, Dillon – Nyquist, Couture (A), Meier– Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – Donskoi, Gambrell, E. Kane – M. Karlsson, Goodrow, Haley.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.