Hotovo! Vegas si upsalo Karlssona na dalších osm let

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      25. 6. 2019 5:35     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hotovo! Vegas si upsalo Karlssona na dalších osm let  

Golden Knights a útočník William Karlsson se dohodli na novém osmiletém kontraktu s průměrnou roční hodnotou 5,9 mil. dolarů. Klub informaci potvrdil v pondělí.

Dohoda obsahuje částečnou no-trade klauzuli o 10 týmech, která začne platit po prvním roce smlouvy.

Karlsson se mohl stát 1. července chráněným volným hráčem poté, co mu končí přemosťovací roční kontrakt na 5,25 miliónů. Ten podepsal loni v srpnu.

26letý Švéd odehrál v uplynulém ročníku 82 zápasů, ve kterých vstřelil 24 gólů a zaznamenal 56 bodů. Oproti sezóně 2017/18, v níž zazářil 43 brankami a 78 body, se jedná o citelný pokles.

Všestranný centr zmeškal za poslední čtyri roky pouze dvě utkání základní části. Před angažmá ve Vegas působil v Columbusu.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.