Hromy a blesky v Tampě. Bolts hlásí několik případů COVIDu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 6. 2020 22:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hromy a blesky v Tampě. Bolts hlásí několik případů COVIDu  

Tampa Bay dočasně zavřela svá tréninková zařízení poté, co bylo několik členů organizace pozitivně testováno na nový typ koronaviru.

Bob McKenzie ze stanice TSN na Twitteru uvedl, že se jedná o tři nejmenované hráče a dva zaměstnance. Zbytek mužstva, které danou tréninkovou plochu využívalo, bude testováno.

K návratu na led dojde pouze v případě, že se nezjistí žádný další pozitivní nález.

 

McKenzie upozorňuje, že se může jednat o tzv. falešně pozitivní test a další vzorky mohou být již negativní. Podobná situace nastala tento týden v Bostonu (čtěte ZDE).

Florida patří z hlediska pandemie onemocnění COVID-19 k nejvíce zasaženým státům. Stanice CNN v pátek ohlásila téměř 4 000 nových případů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.