Hvězdný nováček Canucks má poraněné koleno

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      5. 1. 2019 12:06    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hvězdný nováček Canucks má poraněné koleno  

Fanshop týmu

Vancouverský útočník Elias Pettersson utrpěl ve čtvrtečním utkání proti Montrealu zranění pravého kolene. Jeden z nejlepších nováčků aktuálního ročníku bude svému týmu zatím na neurčitou dobu chybět.

Dvacetiletý Švéd si přivodil újmu po kolizi s finským mladíkem Jesperim Kotkaniemim. Na incident se podívejte ZDE.

I navzdory zdravotním problémům zůstává Pettersson s týmem na tripu. Canucks se v sobotu představí na ledě Toronta a potom odletí domů do Vancouveru.

Rodák ze Sundsvallu odehrál v této sezóně 38 zápasů, v nichž nasbíral úctyhodných 42 bodů za 22 gólů a 20 asistencí.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.