Isles odpadli dva hráči

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      14. 9. 2020 14:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Isles odpadli dva hráči  

Útočníci Islanders Casey Cizikas a Tom Kühnhackl utrpěli zranění, která jej vyřadili z letošního play-off. Oba hráči už opustili edmontonskou karanténní bublinu.

29letý Cizikas nehrál už v pátečním duelu číslo tři série proti Tampě Bay. O rok mladší Kühnhackl pak chybí od kvalifikačního předkola proti Floridě.

Cizikas odehrál v play-off 18 zápasů, ve kterých zaznamenal dvě asistence. Kühnhackl stihl naskočit do tří duelů, v nichž zaregistroval jednu přihrávku.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.