J.T. Miller se usídlí v Tampě. Klub si jej pojistil obřím kontraktem

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      26. 6. 2018 21:34    Komentář  

Fanshop týmu

Velká smlouva pro velkého hokejistu! Tampa Bay podepsala s útočníkem J.T. Millerem pětiletý kontrakt v celkové hodnotě 26,25 mil. dolarů.

Insider kanadské stanice TSN Pierre LeBrune k tomu na svém twitterovém účtu poznamenává, že se jedná o základní plat, v němž nejsou započteny případné bonusy.

Pětadvacetiletý Američan zaznamenal za 82 zápasů uplynulého ročníku, jenž částečně strávil ještě v organizaci Rangers, 23 gólů a 35 asistencí. Za svou kariéru pak odehrál v nejslavnější hokejové lize 360 klání s bilancí 190 bodů (82+108).

Prodloužení spolupráce s Millerem přichází jen den poté, co byla oznámena schůzka vedení Blesků s forvardem Johnem Tavaresem, jehož začíná u Islanders tlačit bota. Podepsání tučné smlouvy s bývalým Jezdcem však šance na angažování kanadské hvězdy notně snižuje.

Management Tampy každopádně nečeká v nejbližší dnech klidné spaní. Nové kontrakty totiž budou potřebovat útočník Nikita Kučerov i gólman Andrej Vasilevskij.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.