Jágr „marodí“. Česká hvězda zmešká minimálně tři zápasy

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 10. 2017 19:56    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jágr „marodí“. Česká hvězda zmešká minimálně tři zápasy  

Calgary Flames v pondělí oznámili zapsání útočníka Jaromíra Jágra na listinu zraněných hráčů a to zpětně k 22. říjnu. Důvodem je zranění v dolní části těla, které kladenský rodák utrpěl v první třetině sobotního klání proti Minnesotě.

Podle zámořského serveru flamesnation.ca bude Jágr týmu chybět minimálně tři následující zápasy (v úterý proti Nashvillu, ve středu proti St. Louis a v pátek proti Dallasu). Do hry by se tak mohl vrátit nejdříve v neděli, kdy Calgary hostí Washington.

Klub si už našel za slavnou osmašedesátku prozatímní náhradu, když ze záložního týmu Stockton Heat (AHL) povolal Marka Jankowského.

Jágr odehrál v této sezóně pět zápasů se ziskem dvou asistencí.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.